AuroChronos Festival 29-30 września 2018 w Łódź Expo
zapraszamy na prezentację marki Junghans i zegarków REC produkowanych ze starych samochodów takich jak Porsche 911 czy Mustang.

Zegarek Junghans Meister Chronoscope Terrassenbau model ze stali szlachetnej jest nominowany w konkursie Zegarek Roku 2018 organizowanym przez portal ch24.pl. 

W lipcu 2018 odbyła się premiera zegarków MEGA - linia Meister Mega i linia max bill Mega - po 4 modele w każdej z linii, sterowane drogą radiową.

Junghans w czerwcu i lipcu świętuje ponad 100-letnią tradycję zegarmistrzostwa. W czerwcu 2018 roku otwarto Muzeum Junghans w mieście Schramberg w Bawarii, które mieści się w budynku tarasowym wybudowanym 100 lat temu w celu stworzenia idealnych warunków pracy dla zegarmistrzów.

Junghans zegarki Form z szafirowym szkłem
czy widzieliście już zegarki damskie Form Damen? Mają szafirowe szkło,  mechanizm kwarcowy, podświetlane wskazówki oraz wielkość koperty 34 mm.

Movado
Zegarki Movado i Wynton Marsalis. Zobacz na naszym kanale youtube co mają wspólnego. Be in Time!

Junghans
Nowości zegarkowe pokazane w marcu na targach w Bazylei są już dostępne w Polsce.
W lutym odbywają się targi zegarkowe i biżuteryjne Inhorgenta w Monachium w Niemczech. Junghans zaprezentował nowości Form A i Form C, Form Damen (damskie) oraz nowa linia Junghans max bill.